• Brabouk Consulting
  • Brabouk Consulting
  • Brabouk Consulting
  • Brabouk Consulting

Novinky

Význam a průběh procesů ve facility managementu

V časopise IT Systems č. 4/2012 byl uveřejněn odborný článek  na téma "Význam a průběh procesů ve facility managementu".

Autorem článku je Petra Gütterová, obchodní manažerka společnosti TESCO SW a.s.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Petra Gütterová získala Certifikát o úspěšném absolvování petidenního tréninku Facility Manager s certifikátem IIR.

Certifikát naleznete zde.

Facility management může firmám ušetřit

V časopise Úklid + čištění č. 1/2012 byl uveřejněn rozhovor s Petrou Gütterovou, členkou představenstva IFMA CZ, na téma " Facility management může firmám ušetřit".

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Petra Gütterová získala Osvědčeni o absolvování kurzu MARKETING CIMA B.

Osvědčení naleznete zde.

Rádi bychom Vás pozvali na Diskusní fórum ke Konferenci ve školství, které se uskuteční dne 23.6.2011 od 9.00 do 14.00 hod. v Hotelu Olympik (Praha).

Více informací o fóru naleznete zde.

Dnešního dne proběhla v budově Microsoft valná hromada IFMA CZ za účelem volby nového představenstva asociace na příští dva roky. Na valné hromadě byla na doporučení členů stávajícího představenstva donominována na kandidátku Petra Gütterová, která bude mít v gesci Marketing a PR.

Dále bylo představenstvo zvoleno ve složení, jak bylo původně nominováno: Ing. Ondřej Štrup - prezident, Ing. Milan Hampl - víceprezident, Ing. Dan Krupanský ExMBA - pokladník, Klára Vincentová - tajemník, Ing. Jiří Porteš - člen představenstva, Jan Talášek - člen představenstva a Petra Gütterová - člen představenstva.

Více informací naleznete zde.

Rádi bychom Vás pozvali na Expozici Facility Meeting Point, která se uskuteční v rámci veletrhu For OFFICE ve dnech 17. - 20. března 2011 na PVA Letňany. Na expozice se můžete setkat s partnery expozice, ale i zástupci České pobočky mezinárodní profesní asociace facility manažerů IFMA CZ. Více o expozici naleznete zde.

Petra Gütterová se stala členkou ´České pobočky mezinárodní profesní acosiace facility manažerů IFMA CZ´ v zastoupení společnosti TESCO SW a.s. Více o IFMA CZ naleznete zde.

Petra Gütterová získala osvědčení o rekvalifikaci pro pracovní činnost Manager v oboru Facility Management.

Osvědčení naleznete zde.

Přeje všem klientům a partnerům klidné prožití vánočních svátků a do nového roku jen to nejlepší.
Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na spolupráci v roce 2011!

Dovolujeme si Vás pozvat na  veletrh AQUA-THERM, který se uskuteční ve dnech 23. - 27. listopadu 2010 na Výstavišti PVA Letňany. Navštívit zde můžete i stánek společnosti FM Institute a vyhrát Rekvalifikační kurz Facility manažera v hodnotě 49.200 Kč!

Ve dnech 8. - 12.11.2010 se uskuteční Týden Facility managementu, který pořádá česká asociace IFMA. Akce se zúčastní i naši partneři TESCO SW, FM Institute a Hein Consulting. Více o akci naleznete zde.

Rozšířili jsme náš tým o obchodního manažera Romana Güttera, který dříve pracoval ve společnosti Lenza s.r.o. na pozici obchodní manažer pro region Čechy. Veškeré kontakty na Brabouk Consulting naleznete zde.

Získali jsme nového klienta odborný portál tzb-info.cz. Více informací o potálu naleznete zde.

Petra Gütterová v zastoupení TESCO SW a.s. přednášela na ´8. konferencii so zahraničnou účasťou FALITITY MANAGEMENT 2010´ v Bratislavě na téma ´Přesná alokace a vyúčtování nákladů v FM službách za využití SW podporyˇ.

Petra Gütterová, ředitelka Brabouk Consulting, nastoupila na rekvalifikační kurz Facility manažera, který pořádá FM Institute, s.r.o. Kurz bude ukončen certifikací v lednu 2011. Více informací o kurzu na www.fmistitute.cz.

Rádi bychom Vás pozvali na již čtvrtý běh akreditovaného rekvalifikačního kurzu Facility manažerů. Toto vzdělávání v rozsahu 120 vyučovacích hodin bylo akreditováno MŠMT jako oficiální vzdělávání nové profese Facility manažer. Kurz byl oceněn "Cenou poroty FM Awards 2009" jako mimořádný počin v oblasti FM. Více informací naleznete zde.